Kirpik Lifting

Kirpik Lifting
Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik lifting ; 45 dakikada etkileyici bakışa sahip olmak ister misiniz? Sizlere belki de daha önce hiç duymadığınız bir uygulamak bahsetmek istiyoruz: Kirpik lifting .. Deneyenler sonuçtan inanılmaz memnun

Çarpıcı bakışlara sahip olmak uzun ve çekici kirpiklerle mümkün. Fakat herkes doğuştan bu özelliklere sahip olamayabiliyor.

Bazıları kirpiklerinin seyrek ve bakımsız olduğundan şikayet edip takma kirpik ya da ipek kirpik gibi işlemlere başvursa da bu işlemlerin kirpiklere zararlı olduğunu tekrar hatırlatalım.

Bahsedeceğimiz yöntem ise kirpiklere hiç bir zarar vermeden hacimli kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

Kirpiklerinizin olduğundan daha kıvrık ve hacimli olması için kullanacağınız en etkili yöntem olan kirpik lifting, uygulama

sonrasında ortalama 2 ile 4 ay arasında değişen etki süresi ile büyük bir avantaj

Üstelik kullanım sonrasında sudan, makyajdan, temizleme suyundan da etkilenmiyor.

Adeta rimel etkisi gösteren bu uygulamayı yaptırmak isteyenlerin aklındaki en büyük soru kirpik ve kirpik diplerine zarar verip vermeyeceği.

Kullanılan malzemeler ve uygulama işlemleri doğru yapıldığı taktirde evet kirpiklerinize herhangi bir zarar vermiyor.

Şimdi kirpik lifting ile ilgili ayrıntılı bilgilere geçelim.

Kimler Tercih Edebilir?

Bu konuda bir sınırlama söz konusu değildir. Herkesin kullanımına uygun olan bu işlemde özellikle seyrek ve hacimsiz kirpiklere sahip kişilerin tercih ettiği görülmektedir.

Kirpik Lifting Faydaları Nelerdir?

Bu uygulama öncelikle kirpiklere yoğun bakım uygulamasıdır.

Kimyasal işlem olmaksızın kirpiklerin bakımında yararlı ürünlerden faydalanılır. Buna ek olarak kimyasal içeren makyaj malzemeleri kullanmadan ya da kirpik kıvırıcı araçları kullanmadan daha dolgun kirpiklere sahip olmak isteyenlerin gönül rahatlığı ile uygulayabilecekleri bir uygulamadır. Kullanım sonrasında bir rimel ihtiyacı bile duymadan makyajlı bir göz görünümüne sahip olmuş olacaksınız.

Estetisyen Tuğçe KESKİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir