Güzellik

Gaziantep Güzellik Hizmetlerimiz

Lazer Epilasyon Gaziantep Güzellik Merkezi

LAZER EPİLASYON

Lazer Epilasyon ; En kısa anlatımı ile vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanız için kalıcı bir yol sağlayan bir güzellik uygulamasıdır.Epilasyona gelişimini tamamlamış herkes gidebilir. Çeşitli cinsleri olan lazer makinelerinden en yaygın olanı Alexandrite ve Diode lazerdir. Genel olarak tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Ancak koyu renk cilde sahip olanlar lazer konusunda daha az şansa sahiplerdir. Koyu renk cilt lazer ışığını absorbe ederek etkiyi azaltır. Açık renk cilde sahip olanlar ise son derece iyi sonuçlar alırlar.

Devamını Oku

Gaziantep Güzellik Merkezi

Hydrafacial gaziantep

HYDRAFACİAL

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır.Hydrafacial ; Parlak, ışıldayan, sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt için, deri ve hücrelerin doğru şekilde nemlenmesi gerekir. Bu işlem sırasında kullanılan solüsyon, kolajen yapıyı harekete geçiren, peptit, antioksidan ve hyaluronik asit içerdiğinden cildin nemlenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlar.

Devamını Oku

Gaziantep Güzellik Merkezi

Kalıcı Makyaj Gaziantep

KALICI MAKYAJ

Makyaj her zaman bakımlı ve güzel görünmek isteyen tüm kadınların hayatının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu sebeptendir ki, zaman sıkıntısı olan, gündelik ve iş hayatında bakımlı görünmek isteyen kadınların son zamanlar en çok tercih ettiği yöntemlerden biri de kalıcı makyaj uygulamalarıdır.Cilt kullanımı için üretilmiş olan doğal boyaların iğne vasıtası ile derinin üst kısmına bırakılması işlemidir. Genelde dövme işlemine benzetilen kalıcı makyajın en önemli özelliği, belirli bir süre kalıcı olmasıdır.  Bu uygulamalar sayesinde 7/24 bakımlı görünmek çok daha kolay bir hal alıyor.  

Devamını Oku

Gaziantep Güzellik Merkezi

dermapen

DERMAPEN

Dermapen bir diğer adıyla microneedling/mikroiğne, günümüzde çokça tercih edilen bir cilt yenileme işlemidir. Bu uygulama ile kolajen üretimini artırarak kırışıklıkların, ciltteki ince çizgilerin görünümünün azaltılması, ciltte gençleşme ve canlandırma amaçlanır. Dermapen işlemi cilt sorunlarını çözmeye yardımcı olan benzersiz bir yaylı iğne ucuna sahip mikroiğneleme kalemiyle uygulanır. 11 ultra ince steril paslanmaz çelik iğneden oluşan kalem şeklindeki dermapen cihazı ile küçük yüzey kanamalarına yol açan küçük delikler oluşturulur.

Devamını Oku

Gaziantep Güzellik Merkezi

İpek Kirpik

İPEK KİRPİK

Gerçek kirpiklerin üzerine uygulanan ipek kirpik, gürleştirme ve güçlendirme işlemidir. Saf ipekten elde edilen kirpikler, gözlerin yapısına uygun olarak tek tek yapıştırılır. Genel olarak tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Ancak koyu renk cilde sahip olanlar lazer konusunda daha az şansa sahiplerdir. Koyu renk cilt lazer ışığını absorbe ederek etkiyi azaltır. Açık renk cilde sahip olanlar ise son derece iyi sonuçlar alırlar.

Devamını Oku

Gaziantep Güzellik Merkezi

Kaş Laminasyonu

KAŞ LAMİNASYONU

Kaş laminasyonu dağınık veya incelmiş kaşlarınızı düzleştirirken aynı zamanda kıl köklerini daha dikey bir yöne doğru kaldırır. Sonuç, üzerinde kaş jeli varmış gibi görünen süper pürüzsüz kaşlar.Laminasyonu, sonrasında bakıma bağlı olarak yaklaşık 4-6 hafta sürebilir. En iyi sonuçlar için, tedaviden sonra 24 saat boyunca kaşlarınızı ıslatmamanız tavsiye edilir. Ayrıca kaşları nemlendirmek ve yukarı doğru fırçalamak için hint yağı kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

Gaziantep Güzellik Merkezi

cilt bakımı

CİLT BAKIMI

Cildin fazla yağdan ,kirden ve ölü hücrelerden arındırılması için düzenli olarak dermokozmetik ürünler kullanılarak yapılan bir cilt bakım işlemidir.Gün içinde yapılan makyaj ve cildin maruz kaldığı zararlı ışınlar cildi yıpratır ve cildin canlı görünümünü soldurur , düzenli şekilde yapılacak medikal cilt bakımları cildin kaybettiği canlılığını geri kazandıracak sağlıklı bir görünüm elde etmesine sebep olacaktır.Cilt üzerinde oluşabilecek problemlere karşı önlem almak amacıyla uygulanmaktadır.Kırışıklık , akne , cildin eskimesi , hava kirliliği , güneş ışınlarının zararlı etkileri gibi…Ayda bir yaptırılması tavsiye edilen süredir fakat eğer bu mümkün olmuyorsa mutlaka 2 ayda 1 olacak şekilde yapılmalıdır.

Devamını Oku

Gaziantep Güzellik Merkezi

Kirpik-Lifting

KİRPİK LİFTİNG

Çarpıcı bakışlara sahip olmak uzun ve çekici kirpiklerle mümkün. Fakat herkes doğuştan bu özelliklere sahip olamayabiliyor.Kimyasal işlem olmaksızın kirpiklerin bakımında yararlı ürünlerden faydalanılır. Buna ek olarak kimyasal içeren makyaj malzemeleri kullanmadan ya da kirpik kıvırıcı araçları kullanmadan daha dolgun kirpiklere sahip olmak isteyenlerin gönül rahatlığı ile uygulayabilecekleri bir uygulamadır. Kullanım sonrasında bir rimel ihtiyacı bile duymadan makyajlı bir göz görünümüne sahip olmuş olacaksınız.

Devamını Oku

Gaziantep Güzellik Merkezi

 

 

 

Daha güzel bir cilt için hemen randevunuzu oluşturun.

 

Est. Tuğçe KESKİN

Tuğçe KESKİN

Estetisyen